Zabiegi laserowe

Depilacja laserowa- laser diodowy

Opis zabiegu

Depilacja Laserowa Laserem Diodowym: Przewodnik po Skutecznej Metodzie Usuwania Owłosienia

Depilacja laserowa to innowacyjna metoda usuwania niechcianego owłosienia, coraz częściej wybierana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii laserowej, zapewnia długotrwałe efekty i jest coraz bardziej popularna w świecie medycyny estetycznej. Depilacja laserowa diodowa stanowi przełomowe rozwiązanie w medycynie estetycznej, oferując efektywne i trwałe usuwanie owłosienia. Metoda ta wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby docierać do mieszka włosowego na różnych głębokościach skóry.

Depilacja Laserowa - Technologia Skanowania Liniowego

Depilacja laserem diodowym polega na emitowaniu światła o określonej długości fali, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w włosach. To prowadzi do podgrzania i zniszczenia mieszka włosowego, co zapobiega wzrostowi nowych włosów. Kluczowym elementem depilacji laserowej diodowej jest technologia skanowania liniowego. Laser równomiernie deponuje energię na obszarze o powierzchni 7,5 cm2, efektywnie usuwając włosy bez uszkadzania otaczającej skóry.

Zalety Głowicy z Szafirowym Szkiełkiem

Głowica lasera wyposażona jest w szafirowe szkiełko, które schładza się do 0°C, zapewniając komfort i bezbolesność podczas zabiegu. To unikalne rozwiązanie sprawia, że depilacja laserowa jest wygodna i delikatna nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.

Skuteczność Lasera Diodowego

Laser diodowy jest obecnie uznawany za jedno z najlepszych urządzeń do permanentnego usuwania owłosienia. Jego skuteczność potwierdzają liczne badania oraz zadowolenie pacjentów korzystających z tej metody. Depilacja laserowa oferuje szereg korzyści w porównaniu do tradycyjnych metod usuwania owłosienia, takich jak golenie czy woskowanie. Przede wszystkim, zapewnia długotrwałe rezultaty, minimalizuje ryzyko podrażnień skóry i zapobiega wrastaniu włosów.

Dodatkowe Korzyści Laserowej Depilacji

Oprócz usuwania niechcianego owłosienia, laser diodowy wykazuje zdolność do zamykania drobnych naczynek krwionośnych, co przynosi znaczną poprawę w wyglądzie skóry, redukując rumień i nierówności pigmentacyjne.

Protokół Zabiegowy i Oczekiwane Efekty

Zaleca się przeprowadzenie od 3 do 6 zabiegów w miesięcznych odstępach, aby uzyskać optymalne rezultaty. Dzięki temu protokołowi zabiegowemu, efekty są długotrwałe i zadowalające.

Depilacja laserowa diodowa to nowoczesna, bezpieczna i skuteczna metoda na trwałe usunięcie owłosienia, która zyskała uznanie zarówno wśród specjalistów w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej, jak i pacjentów ceniących sobie wysoką jakość i efektywność zabiegów. Dzięki nowoczesnej technologii, zapewnia długotrwałe efekty i jest coraz bardziej popularna w klinikach medycyny estetycznej. Jej zalety, takie jak minimalizacja ryzyka podrażnień i wrastania włosów, sprawiają, że jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod depilacji.

Wskazania

 • Usunięcie owłosienia w celach estetycznych
 • Usunięcie owłosienia związanego z zaburzeniami hormonalnymi (hirsutyzm)
 • Leczenie stanów zapalnych mieszków włosowych – wrastających włosów
 • Usuwanie drobnych naczynek
 • Redukcja rumieńców na twarzy, napadowego „czerwienienia się” spowodowanego emocjami, temperaturą lub wysiłkiem fizycznym.

Przeciwskazania

 • Świeża opalenizna słoneczna, solarium oraz peelingi (należy odczekać minimum 1 miesiąc)
 • Zioła fotouczulające, m.in. dziurawiec, nagietek, rumianek (należy przestać używać na 3 tygodnie przed zabiegiem)
 • Leki światłouczulające (retinoidy, antybiotyki) - należy przestać używać na 1 miesiąc przed zabiegiem w przypadku antybiotyków, na 6 miesięcy przed zabiegiem w przypadku retinoidów
 • Choroby skóry (np. łuszczyca, liszaj, opryszczka, bielactwo)
 • Depilacja woskiem lub pęsetą na 3 tygodnie przed zabiegiem – dotyczy okolicy zabiegowej
 • Skłonność do powstawania bliznowców (keloidów) i blizn hipertroficznych
 • Stosowanie sterydów w kremie lub tabletkach (należy przestać używać na 2 tygodnie przed zabiegiem)
 • Czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina)
 • Epilepsja
 • Rozrusznik serca
 • Zakażenia wirusowe (HIV/WZW)
 • Ciąża lub karmienie piersią.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem wymagane jest zgolenie włosów maszynką do golenia (dzień wcześniej) lub w tym samym dniu w okolicy zabiegowej. W trakcie zabiegu lekarz zakłada na oczy pacjenta specjalne okulary lub nakładki mające na celu ich ochronę przed intensywnym, potencjalnie szkodliwym i niebezpiecznym światłem lasera. Głowica zostaje przyłożona do wyznaczonego miejsca, a następnie lekarz wyzwala impuls niezbędny do usunięcia owłosienia, bądź redukcji rumienia. Ta czynność powtarzana jest tak często, aby pokryć cały obszar poddawany zabiegowi.

Zalecenia po zabiegu

 • Do oczyszczania skóry należy stosować kosmetyki bezalkoholowe lub czystą wodę
 • Skórę należy osuszać delikatnie – nie trzeć i nie drażnić w inny sposób przez minimum 1 tydzień po zabiegu
 • Powstrzymanie się od korzystania z basenu i sauny do 1 tygodnia po zabiegu
 • Kremy z filtrem SPF 50 do 1 miesiąca po zabiegu
 • Rezygnacja ze stosowania kosmetyków i leków złuszczających do 1 miesiąca po zabiegu
 • Opalanie się jest bezwzględnie przeciwwskazane do 1 miesiąca po zabiegu (dotyczy również solarium)
 • Nie należy stosować leków z izotretynoiną (np. do leczenia trądziku) lub innych preparatów z witaminą A / retinolem do 1 miesiąca po zabiegu.

Naturalnym objawem po zabiegu jest czasowy obrzęk lub zaczerwienienie depilowanego obszaru skóry, a także występujące tam strupki. Wszystkie objawy powinny ustąpić maksymalnie w ciągu kilku dni

Cena

time-icon Redukcja rumienia: 300 zł, Depilacja laserowa: 150-500 zł(cena uzależniona jest od ilości zabiegów i wielkości obszaru zabiegowego).

Zabiegi laserowe
time-iconCzas zabiegu price-iconCena zabiegu percent-iconCena 3 zabiegów
Zabieg laserem chirurgicznym CO2Usuwanie brodawek i włókniaków. Koszt zależy od ilości. 30 min 300 - 1000 zł
Zabieg laserem frakcyjnym, ablacyjnym, CO2Usuwanie blizn potrądzikowych i pooperacyjnych 30 min 500 - 1 000 zł
Zabieg laserem NORDLYS ELLIPSE Redukcja rumienia na twarzy, leczenie trądziku różowatego
TWARZ
Nowość
30 min 500 zł
POLICZKI + NOS
Nowość
30 min 400 zł -
POLICZKI
Nowość
30 min 350 zł -
NOS
Nowość
30 min 300 zł -
Zabieg laserem diodowymRedukcja rumienia na twarzy 15 - 30 min 300 zł
Zabieg depilacji
time-iconCzas zabiegu price-iconCena zabiegu percent-iconCena 6 zabiegów
Laser diodowy
Baczki 15 min 180 zł 650 zł
Barki 15 min 300 zł 1100 zł
Bikini głębokie (pachwiny i część wzgórka łonowego) 30 min 300 zł 1190 zł
Bikini hollywoodzkie (jak głębokie + wargi sromowe) 30 min 350 zł 1260 zł
Bikini klasyczne (pachwiny) 30 min 250 zł 900 zł
Broda 15 min 200 zł 720 zł
Brodawki sutkowe 15 min 150 zł 560 zł
Brzuch cały 30 min 430 zł 1560 zł
Brzuch fragment 15 min 180 zł 650 zł
Cała twarz 15 min 350 zł 1260 zł
Dłonie 15 min 170 zł 620 zł
Górna warga (wąsik) 15 min 180 zł 650 zł
Kark 15 min 250 zł 900 zł
Klatka piersiowa męska 15 min 350 zł 1260 zł
Kolana 15 min 150 zł 540 zł
Łydki 30 min 300 zł 1080 zł
Pachy 15 min 250 zł 900 zł
Plecy damskie 30 min 300 zł 1100 zł
Plecy męskie 30 min 500 zł 1800 zł
Pośladki 15 min 250 zł 900 zł
Przedramiona 15 min 200 zł 800 zł
Ramiona 15 min 250 zł 900 zł
Szyja damska 15 min 250 zł 900 zł
Szyja męska 15 min 350 zł 1260 zł
Uda 30 min 500 zł 1800 zł

Czas zabiegu

time-iconRedukcja rumienia: 15-30 min, Depilacja laserowa: 15-60 min (czas uzależniony od wielkości obszaru zabiegowego).

Nasi klienci o zabiegu

Pani Iwona to naprawdę świetny dermatolog! Podczas wizyty jest bardzo sympatyczna i kontaktowa. Podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny i profesjonalny. Uczęszczam do Pani Iwony na zabiegi usuwania blizn laserem frakcyjnym oraz depilacji górnej wargi. Oba zabiegi zawsze przeprowadzone są dokładnie, a podczas ich wykonywania Pani Iwona chętnie odpowiada na wszystkie moje pytania. Jestem już zadowolona z efektów zabiegów, mimo, że to jeszcze nie koniec.

Ewelina

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego spotkałam. Profesjonalna, uprzejma, delikatna z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Dziś jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserem diodowym. Wczesniej testowałam już zabieg w innym gabinecie. U Pani doktor zaskakująca jest też pozytywnie jakość urządzeń. Zabieg depilacji był całkowicie bezbolesny, co było dla mnie szokiem po wcześniejszych doświadczeniach z depilacją. Polecam Panią doktor każdemu kto szuka najwyższej jakości i profesjonalizmu.

Joanna L.

Poddałem się zabiegowi depilacji laserowej na plecach i szyi. Jestem zaskoczony efektem który widać już po pierwszym zabiegu. Wcześniej słyszałem opinię, że depilacja u mężczyzn jest dużo trudniejsza niż u kobiet oraz opowieści o tym jak bardzo jest bolesna. Zabieg był przeprowadzony szybko, bez większych dolegliwości bólowych a efekty zachęcają do kontynuowania serii zabiegów. Depilacja w gabinecie Pani dr Stajkowskiej zaprzecza więc powszechnie panującemu przekonaniu na temat bolesności i problematyce jej skuteczności u mężczyzn.

Marcin S.

Sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Zabieg depilacji zrobiony bardzo dobrze. Największe jednak zaskoczenie to brak jakiegokolwiek bólu w trakcie depilacji. Słyszałam wcześniej o nowych laserach diodowych i ich możliwościach ale przerosło to moje wyobrażenie. Miałam wcześniej robione zabiegi depilacji w innym gabinecie IPL + RF i VPL które miały dawać najmniejsze dolegliwości ale w porównaniu z tym co oferuje Pani dr Stajkowska to były tortury. W czasie zabiegu czuć przyjemny chłód a nie ból. Tylko w miejscach gdzie włoski były przeze mnie niedokładnie ogolone czuć było lekkie pieczenie. Doskonały lekarz i SUPER sprzęt.

Anna P.

Pani Iwona to naprawdę świetny dermatolog! Podczas wizyty jest bardzo sympatyczna i kontaktowa. Podchodzi do pacjenta w sposób indywidualny i profesjonalny. Uczęszczam do Pani Iwony na zabiegi usuwania blizn laserem frakcyjnym oraz depilacji górnej wargi. Oba zabiegi zawsze przeprowadzone są dokładnie, a podczas ich wykonywania Pani Iwona chętnie odpowiada na wszystkie moje pytania. Jestem już zadowolona z efektów zabiegów, mimo, że to jeszcze nie koniec.

Ewelina

Najlepszy lekarz dermatolog jakiego spotkałam. Profesjonalna, uprzejma, delikatna z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie. Dziś jestem po pierwszym zabiegu depilacji laserem diodowym. Wczesniej testowałam już zabieg w innym gabinecie. U Pani doktor zaskakująca jest też pozytywnie jakość urządzeń. Zabieg depilacji był całkowicie bezbolesny, co było dla mnie szokiem po wcześniejszych doświadczeniach z depilacją. Polecam Panią doktor każdemu kto szuka najwyższej jakości i profesjonalizmu.

Joanna L.

Poddałem się zabiegowi depilacji laserowej na plecach i szyi. Jestem zaskoczony efektem który widać już po pierwszym zabiegu. Wcześniej słyszałem opinię, że depilacja u mężczyzn jest dużo trudniejsza niż u kobiet oraz opowieści o tym jak bardzo jest bolesna. Zabieg był przeprowadzony szybko, bez większych dolegliwości bólowych a efekty zachęcają do kontynuowania serii zabiegów. Depilacja w gabinecie Pani dr Stajkowskiej zaprzecza więc powszechnie panującemu przekonaniu na temat bolesności i problematyce jej skuteczności u mężczyzn.

Marcin S.

Sympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Zabieg depilacji zrobiony bardzo dobrze. Największe jednak zaskoczenie to brak jakiegokolwiek bólu w trakcie depilacji. Słyszałam wcześniej o nowych laserach diodowych i ich możliwościach ale przerosło to moje wyobrażenie. Miałam wcześniej robione zabiegi depilacji w innym gabinecie IPL + RF i VPL które miały dawać najmniejsze dolegliwości ale w porównaniu z tym co oferuje Pani dr Stajkowska to były tortury. W czasie zabiegu czuć przyjemny chłód a nie ból. Tylko w miejscach gdzie włoski były przeze mnie niedokładnie ogolone czuć było lekkie pieczenie. Doskonały lekarz i SUPER sprzęt.

Anna P.