Bezoperacyjny lifting twarzy – nici liftingujące SilhouetteSoft i BARB 4D

lifting twarzy poznań

Lifting Twarzy

SilhouetteSoft to bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej metody robienia liftingu, oferowana przez nasz gabinet w Poznaniu. Jest to małoinwazyjny zabieg odmładzający twarz stosowany przy opadaniu policzków, linii żuchwy i łuków brwiowych. Zabieg wykonywany jest specjalnymi nićmi w znieczuleniu miejscowym, trwa ok. 30 minut i nie wymaga hospitalizacji.

Nici barb 4d

Bardzo podobnymi nićmi o działaniu liftingującym są też nici BARB 4D.

Efekt uniesienia i modelowania konturów twarzy uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu nici liftingujących wykonanych z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego, które w całości wchłaniane są przez skórę. Nici liftingujące delikatnie stabilizują rysy twarzy i nadają im wygląd, tak jak klasyczny lifting.

nici barb 4d poznań

Cienkie igły i elastyczne stożki liftingujące zapewniają natychmiastowy efekt liftingu bez dyskomfortu dla pacjenta. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast i utrzymują się aż do 18 miesięcy. SilhouetteSoft może być łączony z innymi zabiegami z zakresu chirurgii i dermatologii estetycznej np. wstrzykiwaniem toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego, które także wykonuje Mediwa Clinic Poznań.

Poniżej prezentujemy przemianę wyglądu pacjentki. Pierwsze zdjęcie po lewej wykonano przed zabiegiem, środkowe bezpośrednio po zabiegu i ostatnie rok po zabiegu.