Nasi lekarze

iwona-sajkowska

dr Iwona Stajkowska dermatolog (tel. 510 084 711)

Specjalista dermatolog wykwalifikowany w kierunku diagnozowania oraz leczenia chorób skóry, włosów i paznokci. Posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, zajmując się wysokospecjalistyczną diagnostyką różnego rodzaju schorzeń skórnych, w szczególności badaniami dermatoskopowymi znamion na skórze. W gabinecie MEDIWA CLINIC proponuje pacjentom najwyższej klasy zabiegi dermatologiczne i profesjonalną opiekę medyczną. Od uzyskania dyplomu lekarza na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, jest związana z Oddziałem Dermatologii w poznańskim Szpitalu im. Strusia, a ponadto należy do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i wenerologii, biorąc udział w licznych dermatologicznych sympozjach i konferencjach naukowych.

dominik-mikiel3

dr Dominik Mikiel dermatolog (tel. 510 084 711)

Doświadczony specjalista dermatolog. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a na chwilę obecną pracuje jako lekarz rezydent na Oddziale Chorób Skóry w poznańskim Szpitalu Wojewódzkim. W MEDIWA CLINIC zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, proponując pacjentom nowoczesne metody terapeutyczne. W miarę rozwoju dermatologii i wprowadzania na rynek nowych zabiegów i produktów, stara się regularnie rozszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w specjalistycznych kursach, zwłaszcza z zakresu dermatoskopii i wideodermatoskopii. Jest członkiem International Dermoscopy Society i International Society of Dermatology.

dr Ewa Stajkowska lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej (tel. 501 102 915)

Lekarz stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W gabinecie MEDIWA CLINIC oferuje pacjentom zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i profesjonalnej depilacji laserowej.

dr. n. med. Paulina Sobkowiak pediatra i alergolog (tel. 515 411 959)

Ceniona specjalistka w zakresie pediatrii i alergologii dziecięcej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, nauczycielem akademickim z wieloletnim stażem i lekarzem praktykującym w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera UM w Poznaniu. W pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach z zakresu alergologii dziecięcej, a zwłaszcza astmie oskrzelowej, atopowym zapaleniu skóry i alergii pokarmowej. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Pediatrycznego. W swojej pracy do problemów każdego dziecka podchodzi kompleksowo i indywidualnie, starając się nie tylko uzyskać dobre efekty terapeutyczne ale i uśmiech na twarzy małego pacjenta.

Dr Piotr Dąbrowski - laryngolog

dr n. med. Piotr Dąbrowski laryngolog (tel. 515 411 959)

Doktor Medycyny, absolwent Wydziały Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Studium Doktoranckiego przy Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista drugiego stopnia z otolaryngologii. Znakomity lekarz z do świadczeniem klinicznym w zakresie otolaryngologii i onkologii laryngologicznej. Lekarz Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

dr hab. n. med. Irena Wojsyk – Banaszak specjalista pediatrii, chorób płuc i chorób płuc dzieci (tel. 515 411 959)

Studiowała na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu w Perugii. Odbyła staże naukowe w szpitalu Charite w Berlinie oraz University of California w Davis. W roku 2007 zdobyła specjalizację z pediatrii, w 2012 z pulmonologii, a w 2015 roku z chorób płuc dzieci. Od 2020 kieruje Kliniką Pneumonologii, Alergologii Dziecięcej i Immunologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jest Konsultantem Wojewódzkim Chorób Płuc Dzieci w województwach Wielkopolskim i Lubuskim. Jest członkiem licznych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Mukowiscydozy, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc Dzieci. Posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc i European Respratory Society: Spirometria – wiedza i umiejętności oraz Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii uczestnictwa w kursie: „Przezklatkowa ultrasonografia płuc”; uczestniczyła w licznych krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach, w tym letniej szkole ERS dotyczącej pulmonologii dziecięcej, kursach dotyczących śródmiąższowych chorób płuc, pierwotnej dyskinezy rzęsek. Opiekuje się dziećmi z ostrymi i przewlekłymi chorobami układu oddechowego o podłożu infekcyjnym, zapalnym i alergicznym.

dr. n. med. Witold Porzucek chirurg (tel. 601 734 924)

To jeden z bardziej cenionych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej oraz dziecięcej. Jest Absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i lekarzem praktykującym w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W Mediwa Clinic specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej, starając się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. W swojej pracy kompleksowo podchodzi do problemów, potrafiąc nawiązać kontakt nawet z najmłodszymi pacjentami odwiedzającymi naszą klinikę. Uczestnik licznych kursów oraz szkoleń poruszających tematykę chirurgii dziecięcej. Umawiając wizyty do dr Porzucka prosimy o telefon bezpośredni po godzinie 19.00 – 601 734 924