Nasi lekarze

iwona-sajkowska

dr Iwona Stajkowska dermatolog (tel. 510 084 711)

Specjalista dermatolog wykwalifikowany w kierunku diagnozowania oraz leczenia chorób skóry, włosów i paznokci. Posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, zajmując się wysokospecjalistyczną diagnostyką różnego rodzaju schorzeń skórnych, w szczególności badaniami dermatoskopowymi znamion na skórze. W gabinecie MEDIWA CLINIC proponuje pacjentom najwyższej klasy zabiegi dermatologiczne i profesjonalną opiekę medyczną. Od uzyskania dyplomu lekarza na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, jest związana z Oddziałem Dermatologii w poznańskim Szpitalu im. Strusia, a ponadto należy do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i wenerologii, biorąc udział w licznych dermatologicznych sympozjach i konferencjach naukowych.

dominik-mikiel3

dr Dominik Mikiel dermatolog (tel. 510 084 711)

Doświadczony specjalista dermatolog. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a na chwilę obecną pracuje jako lekarz rezydent na Oddziale Chorób Skóry w poznańskim Szpitalu Wojewódzkim. W MEDIWA CLINIC zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, proponując pacjentom nowoczesne metody terapeutyczne. W miarę rozwoju dermatologii i wprowadzania na rynek nowych zabiegów i produktów, stara się regularnie rozszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w specjalistycznych kursach, zwłaszcza z zakresu dermatoskopii i wideodermatoskopii. Jest członkiem International Dermoscopy Society i International Society of Dermatology.

dr Ewa Stajkowska lekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej (tel. 501 102 915)

Lekarz stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W gabinecie MEDIWA CLINIC oferuje pacjentom zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i profesjonalnej depilacji laserowej.

dr n. med. Sławomir Katarzyński specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog (tel. 515 411 959)

Specjalista chorób wewnętrznych oraz kardiologii, jako niezależny konsultant pracuje w Klinice Kardiochirurgii UM w Szpitalu Klinicznym im. Przemienienia Pańskiego na ul. Długiej w Poznaniu. Zajmuje się wadami serca i chorobą wieńcową, a także nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami gospodarki lipidowej i migotaniem przedsionków. Jako specjalista chorób wewnętrznych nie koncentruje się wyłącznie na układzie krążenia, ale stara się widzieć człowieka jako całość, stosując podejście holistyczne.

dr. n. med. Paulina Sobkowiak pediatra i alergolog (tel. 515 411 959)

Ceniona specjalistka w zakresie pediatrii i alergologii dziecięcej. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, nauczycielem akademickim z wieloletnim stażem i lekarzem praktykującym w Szpitalu Klinicznym im. K. Jonschera UM w Poznaniu. W pracy zawodowej specjalizuje się przede wszystkim w zagadnieniach z zakresu alergologii dziecięcej, a zwłaszcza astmie oskrzelowej, atopowym zapaleniu skóry i alergii pokarmowej. Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego i Pediatrycznego. W swojej pracy do problemów każdego dziecka podchodzi kompleksowo i indywidualnie, starając się nie tylko uzyskać dobre efekty terapeutyczne ale i uśmiech na twarzy małego pacjenta.

Dr Piotr Dąbrowski - laryngolog

dr n. med. Piotr Dąbrowski laryngolog (tel. 515 411 959)

Doktor Medycyny, absolwent Wydziały Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Studium Doktoranckiego przy Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista drugiego stopnia z otolaryngologii. Znakomity lekarz z do świadczeniem klinicznym w zakresie otolaryngologii i onkologii laryngologicznej. Lekarz Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.