PlasmatiX – plazmowa korekta zmarszczek i powiek

Plasmatix to wysokiej jakości inteligentne urządzenie do stosowania w zabiegach medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, dermatologii i ginekologii.
Urządzenie generuję plazmę, która wytwarzana jest pomiędzy urządzeniem, a skórą pacjenta w miejscu wykonywanego zabiegu. W trakcie zabiegu tworzy się niewielki łuk  w postaci małego pioruna wraz z jonizacją gazów występujących w powietrzu oddziałując na skórę w kontrolowany sposób. Następuje sublimacja naskórka i jednoczesne obkurczenie go w miejscu działania.

PlasmatiX jest bezprzewodowym i ergonomicznym urządzeniem wykorzystującym czwarty stan skupienia – plazmę, która bezinwazyjnie ingeruje w naskórek, bez efektu przekazywania nieporządnego ciepła, działając tylko w miejscu zabiegu.
Dobór odpowiedniej częstotliwości prądu w trakcie wywoływania łuku plazmy oraz zachowanie stałych parametrów pracy gwarantuje brak przepływu prądu w głąb ciała pacjenta – dzięki temu z zabiegów mogą korzystać pacjenci, którzy nie mogą być poddawani zabiegom z wykorzystaniem prądu i fal elektromagnetycznych. Kontrolowany sposób wykonywania zabiegu zapewnia bezpieczeństwo stosowania w okolicy oczu i uszu, co pozwala na precyzyjne nieoperacyjne metody plastyki skóry powiek, zmarszczek wokoło oczu oraz umiejscowionych na twarzy przed uszami.

Zabieg wykonywany jest dedykowanymi jednorazowymi igłami, co zapewnia sterylność jego wykonania.


Zastosowanie:
opadające powieki – Blefaroplastyka – lifting powiek
utrwalone zmarszczki wokół oka
powieka dolna oraz „kurze łapki”
zmarszczki wokół ust tzw. „zmarszczki palacza”
zmarszczki okolicy ucha
drobne zmarszczki różnych okolic ciała
(twarz, szyja, okolica łokci, kolan)
plamy soczewicowate, przebarwienia
zmiany skórne typu: naczyniaki rubinowe, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, brodawki wirusowe,
rogowacenie słoneczne
kępki żółte powiek
blizny i rozstępy
zmiany trądzikowe