Kwas hialuronowy - usuwanie, wypełnianie zmarszczek Poznań

Zmarszczki są fałdami skóry, które pojawiając się na twarzy dodają jej lat. Pierwsze zmarszczki zaczynają się powstawać około 25-30 roku życia. Na początku uwydatniają się linie między ustami a nosem, wokół oczu, na czole. Z biegiem lat włókna elastyny oraz kolagenu, odpowiedzialne za odpowiednie napięcie skóry ulegają osłabieniu.

Efektywne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej Kwas hialuronowy zagwarantuje Ci szybkie i skuteczne wypełnianie zmarszczek.

Natomiast toksyny oraz wolne rodniki przyczyniają się do spadku substancji, które stymulują produkcję wspomnianego wcześniej kolagenu. W rezultacie skóra ulega wysuszeniu, wiotczeniu oraz powstają na niej pogłębiające się zmarszczki. Problem z jakim spotykają się pacjenci wraz z wiekiem to starzejąca się skóra, to opadające policzki, zapadnięta dolina łez i pogłębienie się fałd nosowo-wargowych. Z upływem czasu skóra staje się cieńsza, mniej elastyczna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Dodatkowo, w pewnych miejscach tracimy podskórną tkankę tłuszczową, która podpierającą i uwypuklającą skórę. Jest to powodem pojawiających się cieni pod oczami, zapadających się skroni i policzków. Z tego powodu skóra staje się wysuszona, co sprawia, że zmarszczki się jeszcze bardziej widoczne. Co wtedy zrobić? Można zadbać o skórę dostarczając jej odpowiednich składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. To pierwszy krok do odpowiedniego zadbania o skórę. Czy jednak wystarczający? Niestety nie, ponieważ proces starzenia rozpoczyna się w głębokich warstwach skóry, do której kosmetyki działające od zewnątrz już nie mają szansy dotrzeć. Koniecznością stają się zabiegi medycyny estetycznej, które nie tylko zrewitalizują i ujędrnią skórę ale również powodują modelowanie twarzy sprawiając, że nabierze ona ponownie młodego i naturalnego wyglądu.

Usuwanie zmarszczek

Kwas hialuronowy gwarantuje skuteczne i stosunkowo mało inwazyjne usuwanie zmarszczek. W naszej ofercie zamieściliśmy kilka zabiegów wypełniania zmarszczek. Wypełnianie zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego stanowi jeden z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej i zyskuje coraz bardziej na popularności. female 32 before female_32_after Aby skutecznie unieść opadające fragmenty skóry i przywrócić jej jędrność, lekarz  może wykorzystać kilka rodzajów produktów w trakcie jednego zabiegu.

Kwas hialuronowy

Część preparatów zawiera stabilizowany kwas hialuronowy o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wypełniaczy. Preparat ten nie przemieszcza się i dlatego podany w dane miejsce, stanowi doskonałą podporę dla opadającej skóry. Istnieją też odmiany kwasu hialuronowego głęboko nawilżające i rewitalizujący skórę. Wygładzają one drobne zmarszczki, pobudzają produkcję naturalnego kolagenu. Obydwa typy preparatów są niezbędne, aby osiągnąć pełny efekt. Jeden unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu, drugi wygładza i odmładza. Zabieg podania kwasu hialuronowego może być wykonany igłą lub kaniulą. Nie jest bolesny, ponieważ preparaty zawierają środki znieczulające. Jeśli jest taka potrzeba, lekarz może zastosować dodatkowy krem znieczulający przed zabiegiem. Wypełnianie zmarszczek przy pomocy kwasu hialuronowego stanowi jeden z najbardziej skutecznych zabiegów medycyny estetycznej i zyskuje coraz bardziej na popularności. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast po jego wykonaniu, natomiast całkowity rezultat zaobserwować można po upływie 10-15 dni od zabiegu. Efekty utrzymują różnie w zależności od miejsca wykonania zabiegu do 24 miesięcy. Zabieg należy do niechirurgicznych, skutecznych, komfortowych i bezpiecznych metod rewitalizacji skóry. Praktycznie bezbolesny pozwala tuż po zabiegu wrócić do swoich obowiązków. restylane Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mediwa Clinic – Poznań.