Komputerowa diagnostyka skóry systemem ADONIA

ADONIA jest szczegółową i kompleksową analizą oraz oceną stanu skóry i wyglądu twarzy pacjenta prowadzoną na pierwszej wizycie lub okresowo w czasie kontroli. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii komputerowej systemu Adonia jesteśmy w stanie sprawdzić i ocenić kondycję skóry oraz ustalić kolejność leczenia zgodnie z priorytetami nasilenia zdiagnozowanych zmian.

Podczas analizy wykonujemy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z zastosowaniem polaryzacji krosowej i równoległej z różnych ujęć w celu zachowania ich do dalszych badań porównawczych, analizy komputerowej i badania stanu skóry. Niezwykle istotna funkcja tego badania dla lekarza i pacjenta to możliwość porównywania zdjęć przed i po zabiegu lub zakończeniu leczenia, w celu oceny skuteczności zastosowanej terapii.

W trakcie procesu badania oceniane są;

– stan skóry pod kątem wielkości i rozmieszczenia porów skóry oraz ich udziału wielkościowego w całej skórze twarzy,

adonia 2

– ilość, rodzaj, natężenie i umiejscowienie przebarwień, uszkodzeń posłonecznych, hiperpigmentacji, piegów i melasmy,

adonia 3

– problemy naczyniowe skóry, telangiektazję, rumień i trądzik różowaty,

adonia 4

– struktura skóry i jej nierówności,

adonia 5

– zmarszczki, ich ilość, umiejscowienie, nasilenie.

adonia 6

Program komputerowy pomaga lekarzowi wyliczyć wyniki bezwzględne u danego pacjenta oraz wyniki względne w porównaniu do bazy pacjentów w tej samej grupie wiekowej.

Na podstawie uzyskanych danych, oceny i badania lekarskiego ustalamy w porozumieniu z pacjentem plan wdrożenia leczenia, dobór zabiegów, leków i kosmetyków.

Każdy z pacjentów otrzymuje indywidualny raport oraz plan terapii.

raport beauty coaching

Na kolejnych wizytach w trakcie procesu leczenia lub wykonywanych zabiegów wykonujemy następne zdjęcia służące porównaniu i ocenie postępów wdrożonego leczenia.

adonia 8

Holistyczne podejście do badania pozwala na zaplanowanie kompleksowego leczenia lub planowania zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej.

Zapraszamy na badanie do MEDIWA CLINIC.