Nasi lekarze

iwona-sajkowska

dr Iwona Stajkowska dermatolog (tel. 510 084 711)

Specjalista dermatolog wykwalifikowany w kierunku diagnozowania oraz leczenia chorób skóry, włosów i paznokci. Posiada specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, zajmując się wysokospecjalistyczną diagnostyką różnego rodzaju schorzeń skórnych, w szczególności badaniami dermatoskopowymi znamion na skórze. W gabinecie MEDIWA CLINIC proponuje pacjentom najwyższej klasy zabiegi dermatologiczne i profesjonalną opiekę medyczną. Od uzyskania dyplomu lekarza na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, jest związana z Oddziałem Dermatologii w poznańskim Szpitalu im. Strusia, a ponadto należy do Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii i wenerologii, biorąc udział w licznych dermatologicznych sympozjach i konferencjach naukowych.

dominik-mikiel3

dr Dominik Mikiel dermatolog (tel. 510 084 711)

Doświadczony specjalista dermatolog. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, a na chwilę obecną pracuje jako lekarz rezydent na Oddziale Chorób Skóry w poznańskim Szpitalu Wojewódzkim.
W MEDIWA CLINIC zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skóry, włosów
i paznokci, proponując pacjentom nowoczesne metody terapeutyczne. W miarę rozwoju dermatologii i wprowadzania na rynek nowych zabiegów i produktów, stara się regularnie rozszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, biorąc udział w specjalistycznych kursach, zwłaszcza z zakresu dermatoskopii i wideodermatoskopii. Jest członkiem International Dermoscopy Society i International Society of Dermatology.

witold-porzucek

dr n. med. Witold Porzucek chirurg (tel. po godz. 19.00     601 734 924)

Doktor medycyny – specjalista chirurg, posiadający specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej oraz dziecięcej. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim na Uniwersytecie Medycznym
w Poznaniu i jest lekarzem w poznańskim Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego. W gabinecie MEDIWA CLINIC oferuje pacjentom zabiegi
z zakresu chirurgii ogólnej na światowym poziomie, starając się profesjonalnie i kompleksowo podchodzić do każdego schorzenia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, zwłaszcza poruszających tematykę chirurgii dziecięcej.

barbara-nowak

mgr Barbara Nowak asystentka medyczna (tel. 61 278 64 11)

Dyplomowana asystentka medyczna z wieloletnim doświadczeniem nabytym w trakcie pracy w przychodniach medycznych, absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Kwalifikacje zawodowe uzupełnia na szkoleniach i kursach.

Dr Piotr Dąbrowski - laryngolog

dr n. med. Piotr Dąbrowski laryngolog (tel. 61 278 64 11)

Doktor Medycyny, absolwent Wydziały Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Studium Doktoranckiego przy Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista drugiego stopnia z otolaryngologii. Znakomity lekarz z do świadczeniem klinicznym w zakresie otolaryngologii i onkologii laryngologicznej. Lekarz Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.